O Nas

 * Doświadczenie

Istniejemy na rynku od 1997 roku. Przez ten czas wykonaliśmy niezliczoną ilość zamówień różnego rodzaju, od malowania kabin samochodów ciężarowych aż do kompletnych remontów całych pojazdów, kończąc na naprawach powypadkowych samochodów specjalistycznych - w tym również wozów strażackich (ciężkich i lekkich pojazdów gaśniczych)

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, nasi pracownicy znają budowę kabin samochodów ciężarowych od podstaw, i są w stanie bez najmniejszego problemu kompletnie rozbroić kabinę, następnie przeprowadzić naprawy, a po ich zakończeniu złożyć wszystko jak roboty w fabryce.

 * Możliwości

Dysponujemy własnym transportem umożliwiającym dowóz kabiny w dowolne miejsce w Polsce. Ponadto nasi monterzy potrafią zamontować kabinę u Zleceniodawcy (lub w naszym warsztacie) w przeciągu kilkunastu roboczogodzin.

* Elastyczność

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, takie jak niestandardowe modyfikacje pojazdów, czy też modernizacje samochodów poprzez wymianę - montaż nowocześniejszej kabiny kierowcy na pojeździe starszego typu.

 

Znajdź nas na facebooku :)

* Znajdź nas na facebooku :)


BMP Duśko: Modernizacja i kapitalne remonty StarMan 266, Zwyżka P184

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates