Modernizacja StarMan 266

BMP Duśko - Modernizacja samochodów ciężarowych Star 266 - MAN 224KM.

Ze względu na duże zainteresowanie ze strony współpracujących z nami firm energetycznych, z dniem 01.12.2015 nasza firma zaczęła wykonywać modernizacje pojazdów ciężarowych Star 266 w koncepcji MAN L2000.

BMP Duśko: Modernizacja star 266 Dźwig, Star 266 Bumar, modernizacja Star 266 OSP Straż, modernizacja zwyżka p184

W ciągu tego czasu udoskonaliliśmy sposób wykonywania modernizacji ciężarówek Star 266 aby były one w dalszym ciągu niezawodne a przy tym wyglądały nowocześniej oraz były bardziej ekonomiczne i ekologiczne. To wszystko dzieje się za sprawą montażu jednostki napędowej MAN D0826 220KM 6-cylindrów Turbo wraz ze przekładnią 6-stopniową ZF.

Dodatkowo unowocześnieniu ulega także układ hamulcowy - który teraz jest zmodyfikowany - pneumatyczny (zarówno nożny jak i ręczny).

Po dokonaniu takich usprawnień cały pojazd (rama wraz z elementami przyległymi oraz kołami i zabudowa) zostają poddane piaskowaniu a następnie polakierowaniu podkładem antykorozyjnym, później lakierem w dowolnym kolorze. Wnętrze ramy zostaje dodatkowo zabezpieczone antykorozyjnie. Po wykonaniu lakierowania zostaje zamontowana nowa instalacja elektryczna ramy (wykonywana od podstaw na fabrycznie nowych podzespołach).

Zmodernizowany Star 266 - MAN

Kabina kierowcy może zostać polakierowana na dowolny kolor z palety RAL. Tak jak w przypadku pozostałych elementów metalowych, również kabina zostaje pokryta od wewnątrz specjalistycznym specyfikiem antykorozyjnym.

Modernizacja & Remont Kapitalny Samochodów Ciężarowych - modernizacja StarMan266, zmodernizowany Star 266..

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą modernizacji pojazdów Star 266

 

Download Free Designs http://bigtheme.net/ Free Websites Templates